Zobraziť ako: Stĺpce - 3 4 5 Ako zoznam

 • 14.00 

  PIŠTOĽ NA PUR PENU FESTA 38015

  Profesionálna celokovová pištoľ na PU (polyuretanové) pištoľové peny s plynulou reguláciou množstva peny, citlivá spúšť pre presné a pohodlné dávkovanie, plastové aplikačné trubičky pre presné nanesenie peny na požadované miesto

  závit pre uchytenie s teflónovou vrstvou pre ľahšie čistenie

  teflónová gulička ventilu, vymeniteľná tryska 38030


 • 15.00 

  PIŠTOĽ NA PU PENU TEFLÓN FESTA 38017

  Profesionálna celokovová pištoľ na PU (polyuretánové) pištoľové peny s teflónovou povrchovou úpravou. Plynulá regulácia množstva peny, citlivá spúšť pre presné a pohodlné dávkovanie, plastové aplikačné trubičky pre presné nanesenie peny na požadované miesto

  závit pre uchytenie s teflónovou vrstvou pre ľahšie čistenie

  teflónová gulička ventilu, vymeniteľná tryska 38030


 • 9.31 

  PIŠTOĽ NA PU PENU PROFI FESTA

  Profesionálna pištoľ na pu penu, ktorej telo je zložené z teflónu a ergonomickej rukoväte pre lepšiu manipuláciu s pištoľou.

  Plynulá regulácia množstva peny, jednoduchá údržba, teflónový ventil pre jednoduchšie čistenie, aplikačné trubičky pre presnejšie nanesenie peny na požadované miesto.


 • 10.00 

   

  PIŠTOĽ NA TMEL PROFI FESTA 38013

  Vytláčacia pištoľ FESTA, PROFI, kvalitné zosilnený a profilovaný oceľový rám aj vytláčací a pojazdný mechanizmus, uzavreté zakončenie rámu pištole, kovová ergonomická rukoväť pre pohodlnú prácu, profilované kovové bočnice, tŕň na čistenie zaschnutého tmelu v špičke kartuše, použitie: zosilnený rám pre extra husté tmely – chemické kotvy a malty, pre vytláčanie tmelov a lepidiel v kartušiach 310 ml.
  Hmotnosť 710 g


 • 3.79 

  PIŠTOĽ NA TMEL BAURPO G01

  Pištoľ určená na aplikáciu tmelu

No products were found matching your selection.

Navigation

Môj košík

Zavrieť
Viewed

Naposledy zobrazené

Zavrieť

Quickview

Zavrieť

Kategórie