Zobraziť ako: Stĺpce - 3 4 5 Ako zoznam

 • 14.00 

  PIŠTOĽ NA PUR PENU FESTA 38015

  Profesionálna celokovová pištoľ na PU (polyuretanové) pištoľové peny s plynulou reguláciou množstva peny, citlivá spúšť pre presné a pohodlné dávkovanie, plastové aplikačné trubičky pre presné nanesenie peny na požadované miesto

  závit pre uchytenie s teflónovou vrstvou pre ľahšie čistenie

  teflónová gulička ventilu, vymeniteľná tryska 38030


 • 15.00 

  PIŠTOĽ NA PU PENU TEFLÓN FESTA 38017

  Profesionálna celokovová pištoľ na PU (polyuretánové) pištoľové peny s teflónovou povrchovou úpravou. Plynulá regulácia množstva peny, citlivá spúšť pre presné a pohodlné dávkovanie, plastové aplikačné trubičky pre presné nanesenie peny na požadované miesto

  závit pre uchytenie s teflónovou vrstvou pre ľahšie čistenie

  teflónová gulička ventilu, vymeniteľná tryska 38030


 • 5.03 

  Špecifikácia Excel Mix ThinSet STANDART C1T Lepidlo na obklady 25kg

  Tenkovrstvé mrazuvzdorné cementové lepidlo so zníženým sklzom k lepeniu keramických obkladov a dlažieb, dlažby z umelého kameňa na väčšinu bežných minerálnych podkladov.

  Spotreba:  cca 3,4 kg/m² (stierka 8×8 mm)

  Obsah: 25 kg


 • 9.31 

  PIŠTOĽ NA PU PENU PROFI FESTA

  Profesionálna pištoľ na pu penu, ktorej telo je zložené z teflónu a ergonomickej rukoväte pre lepšiu manipuláciu s pištoľou.

  Plynulá regulácia množstva peny, jednoduchá údržba, teflónový ventil pre jednoduchšie čistenie, aplikačné trubičky pre presnejšie nanesenie peny na požadované miesto.


 • 4.27 

  LEPIDLO PATTEX REPAIR 100%

  Univerzálne lepidlo s vysokou konečnou pevnosťou, flexibilitou a vynikajúcou odolnosťou spoja.

  Použitie : obklady, omietky. zinok, kov, betón, hliník, polystyrén, keramika, polyuretánová pena, sklo, kameň, koža, plasty, PVC, textílie, korok železo, drevo, oceľ, nerez, dlaždice v interiéri aj exteriéri

  Zloženie: zosieťovaný silánový polymér

  Farba: transparentná

  Tepelná odolnosť: -40 °C až +80 °C

  Teplota spracovania: +5 °C až +40 °C

  Balenie: 50 g

   


 • 9.49 26.06 

  MAPEI ULTRACOLOR PLUS –  protiplesňová polymérmi modifikovaná škárovacia malta s rychlým tuhnutím a vysychaním bez tvorby výkvetov, na výplň škár šírky 2 – 20 mm, hydrofóbna – systém DropEffect a s protiplesňovou technológiou Bioblock.

  OBLASTI POUŽITIA
  Škárovanie keramických obkladov a dlažieb každého typu (dvakrát pálené, jedenkrát pálené, glazúrovanej keramickej kameniny, kameninovej tehly atď.), pálenej keramiky, kamenných materiálov (prírodný kameň, mramor, žula, aglomeráty atď.), sklenenej mozaiky a mozaiky z mramoru v interiéri a v exteriéri.

   

  V prípade výberu odtieňa, ktorý nemáme skladom, nás neváhajte kontaktovať. O cene varianty a jej dostupnosti Vás budeme informovať.


 • 6.60 

  NÍZKOEXPANZNÁ MONTÁŽNA PENA 750 ML

  Jednozložková, multipozičná, montážna a konštrukčná polyuretánová pena, špeciálne vyvinutá pre požiadavku maximálnej výťažnosti pri malej expanzii s možnosťou použitia za teplôt až do + 35 ° C. Vysoká výťažnosť a malá expanzia ju predurčujú pre použitie na miesta, kde sú vylúčené rozpínacie tlaky, napr. Obložkové zárubne. Na vyplňovanie škár, montáž okenných a dverových rámov, obložkových zárubní.


 • 9.97 

  NÍZKOEXPANZNÁ MONTÁŽNA PENA 750 ML

  Bez rozpínacích tlakov – ideálna pre obložkové zárubne; bez nutričnej hodnoty pre hmyz alebo hlodavce, nepodporuje rast plesní a húb, vysoká odolnosť proti plesniam, vysoká priľnavosť a lepivosť k rôznym stavebným podkladom – betón, murivo, kameň, drevo, polystyrén, PVC a pod


 • 7.12 

  ČISTIČ PUR PENY

  Jednoduché čistenie pracovných pomôcok znečistených nevytvrdnutou polyuretánovou penou. Zmes rozpúšťadiel a hnacieho
  média. Hnací plyn neobsahuje freóny.


 • 7.98 

  MAMUT GLUE CRYSTAL

  Moderné lepidlo na báze MS polymérov vhodné všade tam, kde je vyžadovaný transparentný (priehľadný) spoj. Univerzálne lepidlo je vhodné pre lepenie mnohých stavebných materiálov, ako je nehrdzavejúca oceľ, oceľ, hliník, eloxovaný hliník, zinok, rôzne zliatiny, PU, PVC, EPS, XPS, PUR, sklo, zrkadlo, betón, prírodný kameň, sadra, smalt, keramika a i. Lepidlo je trvalo pružné a neobsahuje rozpúšťadlá.


 • 14.50 

  Duvilax® BD-20 je univerzálna disperzia so širokou možnosťou použitia. Je vhodná na výrobu interiérových náterových látok, kde plní funkciu disperzného spojiva a zabezpečuje odolnosť proti oteru. Zároveň sa používa ako plastifikačná a prevzdušňovacia prísada do mált na murovanie, omietkovín, cementových poterov a iných stavebných zmesí. Môže sa použiť aj na výrobu detských hračiek a výrobkov prichádzajúcich do styku s potravinami.


 • 2.90 

  DEN BRAVEN LEPIDLO NA POLYSTYRÉN

  Na lepenie polystyrénových dekoratívnych podhľadov na savé podklady, lepenie polystyrénových rohových a ukončovacích líšt, vrátane ozdobných dekorov, tesnenie nerovností vzniknutých škár pri lepení veľkoformátových polystyrénových dosiek na rôzne stavebné podklady. Pri lepení musí byť minimálne jeden z lepených materiálov savý.


 • 3.42 

  Duvilax L – 58 je univerzálne stavebné lepidlo. ktoré sa používa na lepenie textilných a PVC podlahovín, linolea, marmolea, kobercov, plastových parapetov, vinylazbestových a mramorových dlažieb, keramických a polystyrénových obkladov.

  Netoxický, nehorľavý, nevýbušný, hygienicky a zdravotne nezávadný a biologicky odbúrateľný.
  Na savé i nesavé podklady. Po vyschnutí vytvára súvislý elastický film.

  Spotreba lepidla 0,35 – 0,5 kg / m2

  Aplikačná teplota + 15 ° C
  Otvorený čas ≈ 2 – 15 minút
  Doba uschnutia lepidla ≈ 1 hod.
  Doba úplného vytvrdnutia 5 – 14 dní

  Sklz ≤ 0,5 mm
  Počiatočná šmyková prídržnosť ≥ 1,0 MPa
  Šmyková prídržnosť po pôsobení tepla ≥ 1,0 MPa
  Doba zavädnutí: Ťahová prídržnosť ≥ 0,5 MPa po nie menej ako 20 minútach


 • 3.04 

  Duvilax® BD-20 je univerzálna disperzia so širokou možnosťou použitia. Je vhodná na výrobu interiérových náterových látok, kde plní funkciu disperzného spojiva a zabezpečuje odolnosť proti oteru. Zároveň sa používa ako plastifikačná a prevzdušňovacia prísada do mált na murovanie, omietkovín, cementových poterov a iných stavebných zmesí. Môže sa použiť aj na výrobu detských hračiek a výrobkov prichádzajúcich do styku s potravinami.


 • 8.50 

  MAMUT GLUE HIGH TACK

  Lepenie konštrukčných vodotesných spojov v stavebnom a strojárskom priemysle. Lepenie v interiéroch i exteriéroch budov. Lepenie konštrukčných dielov automobilov, autobusov, karavanov, osobných vagónov. Lepenie dielov karosérií – kov na kov (pohlcuje vibrácie). Lepenie antikoróznej ocele, hliníka, medi, olova, skla,, PS, PUR, PVC a niektorých druhov plastov, betónu, keramických dlaždíc, smaltu, zrkadiel, dreva, tehál, sadrokartónu a pod. Lepenie schodníc, parapetov, podlahových líšt, obkladových prvkov a pod.


 • 5.00 

  POLYURETÁNOVÁ PENA 750 ML
  Polyuretánová montážna a izolačná pena pre profesionálov i amatérov vhodná pre utesňovanie škár, montáž okenných a dverných rámov, izolácie trubiek a prevodníkov, utesňovanie prechodov v stenách, tepelná izolácia striech a pod.

No products were found matching your selection.

Navigation

Môj košík

Zavrieť
Viewed

Naposledy zobrazené

Zavrieť

Quickview

Zavrieť

Kategórie