Zobraziť ako: Stĺpce - 3 4 5 Ako zoznam

 • 12.00 


 • 21.50 

  RUSTICO DEKORAČNÁ KONZOLA 19 x 17 CM

  Polyuretánová umelá dekoračná konzola k trámom o rozmere 19 x 17 cm a dĺžkou určená pre montáž do interiéru. Umelá dekoračná konzola dodá miestnosti s umelým trámom a doskou rustikálny vzhľad. Prednosťou polyuretánu je trvanlivosť, tvarová stálosť, vysoká odolnosť voči vlhkosti, ľahké spracovanie a malá hmotnosť. Montáž umelých trámov  je veľmi jednoduchá. Trámy lepíme pomocou lepidla TITAN Super, prípadne tekutými klincami TITAN FIX, ktoré sú mrazu odolné. Pre prekrytie spojov trámov použite umelé kovania (dodávajú realistický efekt), prípade môžete na spoj použiť tmel a vhodný náter v dekóre trámu.

  Rozmer: 19 x 17 cm

  Dekor: Dub tmavý, Dub jasný


 • 14.50 

  RUSTICO DEKORAČNÁ KONZOLA 12 x 12 CM

  Polyuretánová umelá dekoračná konzola k trámom o rozmere 12 x 12 cm a dĺžkou určená pre montáž do interiéru. Umelá dekoračná konzola dodá miestnosti s umelým trámom a doskou rustikálny vzhľad. Prednosťou polyuretánu je trvanlivosť, tvarová stálosť, vysoká odolnosť voči vlhkosti, ľahké spracovanie a malá hmotnosť. Montáž umelých trámov  je veľmi jednoduchá. Trámy lepíme pomocou lepidla TITAN Super, prípadne tekutými klincami TITAN FIX, ktoré sú mrazu odolné. Pre prekrytie spojov trámov použite umelé kovania (dodávajú realistický efekt), prípade môžete na spoj použiť tmel a vhodný náter v dekóre trámu.

  Rozmer: 12 x 12 cm

  Dekor: Dub tmavý, Dub jasný


 • 11.50 

  RUSTICO DEKORAČNÁ KONZOLA 6 x 9 CM

  Polyuretánová umelá dekoračná konzola k trámom o rozmere 6 x 9 cm a dĺžkou určená pre montáž do interiéru. Umelá dekoračná konzola dodá miestnosti s umelým trámom a doskou rustikálny vzhľad. Prednosťou polyuretánu je trvanlivosť, tvarová stálosť, vysoká odolnosť voči vlhkosti, ľahké spracovanie a malá hmotnosť. Montáž umelých trámov  je veľmi jednoduchá. Trámy lepíme pomocou lepidla TITAN Super, prípadne tekutými klincami TITAN FIX, ktoré sú mrazu odolné. Pre prekrytie spojov trámov použite umelé kovania (dodávajú realistický efekt), prípade môžete na spoj použiť tmel a vhodný náter v dekóre trámu.

  Rozmer: 6 x 9 cm

  Dekor: Dub tmavý, Dub jasný


 • 41.00 46.00 

  RUSTICO IMITÁCIA DOSKY 13 x 2,5 x 260 CM

  Polyuretánová umelá doska o rozmere 13 x 2,5 cm a dĺžkou 2,6 m určená pre montáž do interiéru. Umelá doska dodá miestnosti rustikálny vzhľad starých popraskaných trámov. Prednosťou polyuretánu je trvanlivosť, tvarová stálosť, vysoká odolnosť voči vlhkosti, ľahké spracovanie a malá hmotnosť. Montáž umelých trámov  je veľmi jednoduchá. Trámy lepíme pomocou lepidla TITAN Super, prípadne tekutými klincami TITAN FIX, ktoré sú mrazu odolné. Pre prekrytie spojov trámov použite umelé kovania (dodávajú realistický efekt), prípade môžete na spoj použiť tmel a vhodný náter v dekóre trámu.

  Prednosti umelých trámov:

  • odolné proti nárazu a proti ohňu
  • materiálPolyuretán  tvrdá penahustota 400 kg / 
  • prirodzený tvar, ľahký a robustný
  • odolné proti vlhkosti
  • bez rozpúšťadielšetrné k životnému prostrediu
  •  dutéschovajú potrubie alebo rozvody káblovvhodné pre zapustené osvetlenie
  • neabsorbujú pachyveľmi jednoduchá montáž

  Rozmer: 13 x 2,5 x 260 cm

  Dekor: Dub tmavý, Dub jasný, Patina jasná, Patina tmavá

No products were found matching your selection.

Navigation

Môj košík

Zavrieť
Viewed

Naposledy zobrazené

Zavrieť

Quickview

Zavrieť

Kategórie