Zobraziť ako: Stĺpce - 3 4 5 Ako zoznam

 • 9.70  9.21 

  Používa sa na impregnáciu všetkých nasiakavých minerálnych podkladov ako je omietka, fasáda, tehla, dlažba, strešná krytina, pieskovec, stavebné dielce, taktiež na prírodný alebo umelý kameň prípadne iné povrchy.

  Vytvára samočistiaci efekt, voda spláchne z povrchu nečistoty a prach, čím sa zamedzí možnosť rastu machu a plesní na stavebných materiáloch. Zabraňuje vylúhovaniu rozpustných podielov a tvorbe výkvetov. Zvyšuje životnosť a chráni proti kyslým dažďom.

  Výdatnosť: 1l zriedeného prípravku je na 2 -4 m2

  Riedenie:

  • omietky, betónové povrchy, cementovovláknité dosky, náter, striekanie, 1:15 až 1:20
  • tehla, pálená strešná krytina, náter, striekanie, 1:25 až 1:30
  • máčanie, 1:60 až 1:130

  Aplikácia: štetec, valec, striekanie, namáčanie.

   


 • 9.70  9.21 

  ALPIN SILK – HYDROFOBIZAČNÝ PROSTRIEDOK NA DREVO sa používa na ošetrenie drevených výrobkov ako vysoko účinná vodoodpudzujúca ochrana na drevostavby, zruby, pergoly, ploty, drevené konštrukcie, obklady fasád a balkónov, záhradný nábytok. Zabezpečuje fungicídnu ochranu bez použitia biocídov.

  Výdatnosť: 9-12 m2/1L

  Schnutie: 2-6 hodín 1 vrstva

  Aplikácia: štetec, valec, striekanie, namáčanie.

   


 • 0.00 

  Firma LiniaKE, s.r.o. Vám ponúka profesionálne certifikované odstránenie plesní a rias z fasád každého typu s 5 ročnou zárukou. Všetko vykonáva pomocou špeciálnych produktov na odstránenie plesní od firmy Mapei.

  Podrobnejšie informácie o ponuke a cenovej kalkulácií telefonicky alebo mailom.


 • 39.86 

  Silancolor Cleaner Plus je čistiaci prípravok vo vodnom roztoku určený na čistenie povrchov napadnutých plesňami a riasami, pred aplikáciou ochranných povrchových úprav Silancolor Plus.

  Spotreba: je ovplyvnená absorbciou povrchu a mierou napadnutia povrchu plesňami a riasami. Bežná spotreba sa pohybuje v rozmedzí 0,20 – 1,0 kg/m2 roztoku pripraveného na použitie.

  Objem: 5kg

  Výrobca:Mapei


 • 374.51  355.78 

  Náter na steny, ktoré sú náchylné na tvorbu plesní, rias a húb, pričom vytvára dlhodobú účinnú ochranu povrchu proti pôsobeniu mikroorganizmov. Vďaka vysokej odolnosti voči vode a priepustnosti vodných pár poskytuje dlhodobú ochranu stien.

  Silancolor Pittura Plus zrieďte s 15 až 20% vody a dôkladne premiešajte.

  Prestávka medzi jednotlivými nátermi: 24-48 hodín

  Výdatnosť:  3-5 m2/ kg

  Farba: Možnosť namiešať požadovaný odtieň na našej predajni

No products were found matching your selection.

Navigation

Môj košík

Zavrieť
Viewed

Naposledy zobrazené

Zavrieť

Quickview

Zavrieť

Kategórie